محل تبلیغات شما

مبلمان سلطنتی باشکوه ترین و مجلل ترین انواع مبل است. استفاده از مبلمان سلطنتی برای فضای نشیمن و استراحت خانواده منطقی به نظر نمی رسد. انواع مبلمان سلطنتی را برای سالن های بزرگ و پرزرق و برق به کار می برند. در انتخاب انواع مبلمان سلطنتی علاوه بر زیبایی، کیفیت آن نیز بسیار حائز اهمیت است. از آنجا که پایه و اساس مبلمان سلطنتی چوب طبیعی می باشد استفاده از چوب های جنگلی محکم و باکیفیت در ساخت مبل سلطنتی ضروری است. شرکت ویناچوب تولید کننده انواع مبل سلطنتی باکیفیت در شهر قم می باشد.

عوامل تاثیرگذار در کیفیت مبلمان سلطنتی

اگر تصمیم به خرید یک سری کامل مبل سلطنتی با عسلی و میز ناهارخوری هماهنگ دارید ادامه این مقاله را از دست ندهید تا با عوامل تاثیرگذار در کیفیت مبل سلطنتی آشنا شوید. گروه تولیدی ویناچوب استانداردهای مشخصی در ساخت مدل مبل سلطنتی دارد. سعی سازندگان انواع مبلمان سلطنتی در این شرکت بر این است که مبلمان ساخته شده هم باکیفیت بوده و هم دارای قیمت مناسب و شرایط خریداری آسان باشد. و هم اینکه بسته بندی و حمل و نقل آن به بهترین نحو انجام شود.

کیفیت و دوام چوب به کار رفته در مبل سلطنتی

 

انواع زیادی از چوب طبیعی وجود دارند که در ساخت مبلمان استیل یا سلطنتی استفاده می شوند. دوام و استحکام و خشک بودن این چوب ها در کیفیت مبلمان ساخته شده تاثیر زیادی دارد. شرکت ویناچوب از چوب گردو و راش گرجستان یا ترکیه در ساخت مبلمان استیل استفاده می کند. در بین همه چوب های طبیعی موجود در بازار ایران چوب های راش و گردو هم دوام و استحکام بیشتری دارند و هم قیمت آنها مناسب تر است. بعضی مبلمان سلطنتی که قیمت پایین تری دارند با چوب های کم دوامی مثل توسکا یا مبرز ساخته شده اند. نکته دیگر اینکه چوبی که به عنوان مواد اولیه وارد کارگاه می شود باید کاملا خشک باشد. استفاده از چوب خیس در ساخت مبل باعث می شود پس از ساخته شدن چوب مبل ترک خورده یا بشکند. لازم است تا هنگام خرید از نوع چوب به کار رفته در ساخت مبلمان سلطنتی و خشک بودن آن قبل از ساخت اطمینان حاصل کنید.

 
بیشتر بخوانید
 
مبلمان کلاسیک تلفیق زیبایی و راحتی، چند مدل مبل کلاسیک مدرن و ساده

کیفیت پارچه مبل سلطنتی خیلی مهم است

شرکت ویناچوب سعی بر آن دارد که زیباترین و مرغوب ترین پارچه ها را در ساخت مبل سلطنتی به کار ببرد. پارچه مبل استیل اگر کیفیت لازم را نداشته باشد پس از مدتی رویه آن سابیده شده یا نخ کش می شود. یا پس از مدت کمی استفاده کثیفی روی آن نمایان شده و حالت پرزآلود به خود می گیرد. گروه تولیدی ویناچوب از پارچه ترک و پارچه یزد در ساخت مبلمان خود استفاده می کند. این پارچه ها در حال حاضر باکیفیت ترین پارچه های موجود در ایران برای مبل سلطنتی هستند.

رویه کوبی مبل های سلطنتی باید درست و اصولی باشد

یکی از عوامل بسیار مهم در کیفیت نهایی مبلمان رویه کوبی آن است. رویه کوبی شامل قرار دادن مقدار لازم فوم و فنر در قسمت نشیمن مبل است. اگر در این قسمت فقط ار فوم استفاده شود بعد از مدتی کف مبل خوابیده و ارتفاع آن به مقدار قابل ملاحظه ای کم می شود. اما ترکیب فوم و اسفنج و فنر و نحوه دوخت پارچه روی آنها و وصل کردن آن به چوب های بدنه مبل نیاز به مهارت و تجربه بالای استاد کار دارد. شرکت ویناچوب در زمینه رویه کوبی سه سال مبل های خود را گارانتی می کند.

اصول فنی و ارگونومیک مبلمان سلطنتی

مدل مبل سلطنتی یا استیل به خاطر ماهیت تشریفاتی که دارد راحتی مبل های ساده و مدرن را ندارد. برای همین لازم است ساختار مبل به گونه ای باشد تا افراد راحت تر در آن جای بگیرند و به اصطلاح ارگونومیک باشد. این اصول بر اساس متوسط قد و وزن شهروندان ایرانی مشخص می شود. شرکت وینا چوب در زمینه فنی و طبی بودن مبل های تولیدی خود را سه سال گارانتی می کند.

ارتفاع مبل

بلندی مبل سلطنتی باید تا زیر زانو باشد. به طوری که وقتی کسی روی آن می نشیند پاهایش آویزان نماند.

دسته مبل

دسته های مبل باید جایی قرار بگیرند که دست بالاتر از شانه یا پایین تر از کتف نباشد. به عبارتی هنگام نشستن دست در حالت راحتی روی دسته های مبل قرار بگیرد.

عرض مبل

عرض مبل نباید آنقدر پهن باشد که دست افراد به دسته های دو طرف مبل نرسد و نه آنقدر باریک که افراد به زور در آن جا بگیرند.

 
بیشتر بخوانید
 
16 مدل مبل کلاسیک جدید از بهترین های سال 99

تکیه گاه مبل

قسمت تکیه گاه مبل که پشت خود را به آن می زنند باید کمی به سمت عقب مایل باشد. اگر این تکیه گاه جلوتر از حد معمول باشد فرد پس از چند دقیقه نشستن روی آن احساس خستگی و کمردرد خواهد کرد.

وزن مبل

مبلمان سلطنتی در مقایسه با مبل راحتی خیلی سنگین تر هستند. اما استادکار ساخت مبل با مهارت خودش می تواند فنونی به کار ببرد که هم وزن آن کمتر شود هم لطمه ای به کیفیت مبل سلطنتی وارد نشود. چون وزن زیاد مبل هنگام جا به جایی آن یا اسباب کشی دردسر ساز خواهد بود.

قیمت مبل سلطنتی ویناچوب نسبت به کیفیت آن کاملا اقتصادی است

پس از بررسی تمام جنبه های کیفی نوبت به قیمت مبل سلطنتی می شود که در انتخاب و خرید آن توسط مشتریان تاثیرگذار است. قیمت مبل سلطنتی شرکت ویناچوب نسبت به دوام و زیبایی و کیفیتی که دارد بسیار مناسب برآورد می شود. همچنین امکان پرداخت هزینه مبل به صورت اقساط ده یا دوازده ماهه موجود است. مدیریت گروه تولیدی ویناچوب اساس کار خود را بر کیفیت بالا و قیمت مناسب مبل سلطنتی خود گذاشته است. به همین منظور در قیمت گذاری مبل ها حداقل سود را در نظر گرفته و به منظور تضمین کیفیت، اصول ارگونومیک و طبی و رویه کوبی مبل های سلطنتی را به مدت سه سال ضمانت می کنند.

زمان تحویل و شرایط تحویل مبلمان سلطنتی شرکت ویناچوب

 

امنیت حمل و نقل مبلمان سلطنتی برای شرکت ویناچوب اهمیت بسزایی دارد. مبلمان در وضعیت کاملا ایمن و بسته بندی شده توسط پلاستیک های حباب دار به مقصد برده می شوند. در صورتی که مقصد یک شهر یا کشور دیگر باشد مبل ها در جعبه های مخصوص بسته بندی می شوند تا بدون کوچک ترین آسیبی به دست مشتری برسند. گروه تولیدی ویناچوب در شهر قم تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین شرایط را برای خرید و پرداخت هزینه و حمل و نقل مبلمان استیل فراهم کند.

 

https://vinachoob.com/wood-furniture/royal-furniture/stylish-royal-sofa/


دکوراسیون مبل ,سلطنتی ,مبلمان ,های ,ویناچوب ,کیفیت ,مبل سلطنتی ,مبلمان سلطنتی ,در ساخت ,شرکت ویناچوب ,می شود ,گروه تولیدی ویناچوب ,ساخت مبلمان استیل ,انواع مبلمان سلطنتیمنبع

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی منزل کوچک

طراحی پذیرایی

طراحی دکور

مبلمان سلطنتی و کلاسیک

مبلمان سلطنتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
انواع طرح توجیهی سرمایه گذاری چندکا-مرجع خدمات اینستاگرام mosaferat فروشگاه اینترنتی شاخص همیشه آنلاین بهترین سایت بسته بندی و اسباب کشی جهان زیبای من راهنمای مدارس تیزهوشان ثبت نام نتایج کارت ورود به جلسه املاک خانی اخبار عصرگاهی