محل تبلیغات شما

مبلمان کلاسیک که به مبل نیمه استیل هم معروف است تلفیقی از دو مدل مبل سلطنتی و راحتی است که زیبایی و شکوه و حکاکی های مبل سلطنتی و راحتی و آسایش مبل های راحتی را توام با هم دارد. مبلمان کلاسیک یک مبل سنتی غربی است و مبلمان کلاسیک فرانسوی، انگلیسی و ایتالیایی از محبوب ترین مدل های مبل کلاسیک در دنیا هستند. در ساخت مبل کلاسیک هم مانند مبل استیل از چوب و پارچه مرغوب استفاده می کنند. زیبایی، راحتی، استحکام و قیمت مناسب مبل کلاسیک باعث شده تا طرفداران زیادی را در ایران پیدا کند و مهمان همیشگی سالن های پذیرایی ایرانی شود. مبلمان کلاسیک در انواع متنوعی از طرح و رنگ تولید و عرضه می شوند که در این مطلب قصد داریم به پرطرفدارترین طرح های مبلمان کلاسیک در ایران بپردازیم.

آیا مبل سلطنتی قدیمی و از مد افتاده است؟

مبل سلطنتی شیک

خیلی افراد تصور می کنند مبل سلطنتی یک مبل قدیمی و سنتی است. این تفکر غلط به این دلیل به وجود آمده که مبلمان سلطنتی از صدها سال پیش تا الان زینت بخش منازل بوده است و مبل راحتی مدت زیادی نیست که به بازار آمده است. مبل سلطنتی قدمت زیادی دارد اما قدیمی نیست.

مبل سلطنتی شیک

طرح و رنگ مبلی که در تصویر مشاهده می کنید گویای این است که اتفاقا همه روزه مدل ها و طرح های جدیدتر و زیباتری از مبل سلطنتی در سراسر دنیا ساخته و به بازار عرضه می شوند. حتما می دانید که مبل سلطنتی را با نام مبل استیل نیز می شناسند. بنابراین گاهی در این مطلب ممکن است گاهی نام مبل استیل به جای مبل سلطنتی به کار ببریم.

چند مدل مبلمان سلطنتی شیک جدید با رنگ های خاص

مبل سلطنتی شیک

یکی از جذابیت های مبل سلطنتی در رنگ آن است. قبلا در ساخت مبل های سلطنتی از رنگ های محدودتری استفاده می کردند. اما امروزه رنگ ها جدید و باشکوهی وارد مدل مبل استیل شیک شده اند. مدل های جدید مبل سلطنتی شیک با چوب سفید و پارچه آبی بسیار زیبا و چشم نواز هستند.

مبل سلطنتی شیک

ترکیب رنگ زرشکی و طلایی یکی از محبوب ترین مدل های مبلمان سلطنتی شیک جدید هستند. رنگ زرشکی یک رنگ لوکس و شاهانه محسوب می شود. در این عکس رنگ زرشکی با پارچه طرح دار سفید هارمونی زیبایی به وجود آورده اند. به ترکیب رنگ گلدان و تابلو روی دیوار توجه کنید. همین نکات ریز باعث جذاب تر شدن دکوراسیون شما خواهند شد.

 
بیشتر بخوانید
 
مبل استیل چیست؟ جذابیت هنرهای اصیل در خانه های ایرانی با مبلمان استیل

جدیدترین مدل مبل استیل شیک

مبل سلطنتی شیک

رنگ این مبل طوسی تیره، یک رنگ سنگین است که به مبل اصالت بالایی بخشیده است. ترکیب پارچه طوسی با چوب سفید و کنده کاری های طلایی به تمامی یک مدل مبل استیل شیک ساخته اند. چون مبل و میز به اندازه کافی تزئینی و کار شده هستند فرش ساده انتخاب شده است.

مبل سلطنتی شیک

یک مبل استیل شیک و جدید با رنگ بنفش و حکاکی های نقره ای جذاب ترین و جدیدترین مدل مبل سلطنتی به شمار می آید. بنفش همیشه رنگ لاکچری و سلطنتی در دکوراسیون محسوب می شود. حیف نیست این مبل استیل ساده و شیک با یک لوستر لاکچری همراه نشود؟ کاغذدیواری ها و تابلوی زیبای روی دیوار همگی نشان دهنده اوج شکوه و اصالت در این سالن پذیرایی هستند.

دکوراسیون شاهانه با مبلمان سلطنتی شیک جدید

مبل سلطنتی شیک

مبل سلطنتی یعنی ترکیب هنرمندانه چوب و پارچه. رنگ چوب و حکاکی های انجام شده روی آن تاثیر مستقیم روی رنگ و طرح پارچه دارد و برعکس. ترکیب دو رنگ آبی و سفید همیشه امتحان خود را در دکوراسیون منزل پس داده است. این ترکیب در مبل سلطنتی شیک این عکس با طلایی ترکیب شده و جلوه ای فوق العاده به وجود آورده است.

مبل سلطنتی شیک

رنگ سفید و طلایی همیشه رنگ های لوکس و شاهانه هستند. این سالن پذیرایی مجلل زیبایی و شکوه خود را مرهون این دو رنگ جادویی است. تابلوی نقاشی جز جدانشدنی دکوراسیون کلاسیک می باشد. وقتی مبل سلطنتی با شکوهی را انتخاب می کنید، یک لوستر پرزرق و برق را فراموش نکنید.

مبل سلطنتی شیک مناسب چه مکان هایی است؟

مبل سلطنتی شیک

مبلمان سلطنتی شیک و جدید مناسب سالن های پذیرایی بزرگ است. این مدل مبل ها در فضاهای کوچک جلوه بخش نخواهند بود. چون حجم و وزن زیادی دارند. استفاده از مبل استیل شیک و جدید در خانه مستم این است که در کنار آن از وسایل تزئینی لوکس و نفیس استفاده کنید.

مبل سلطنتی شیک

بهتر است میز وسط و عسلی را هماهنگ با مبل خود خریداری نمایید. هنگامی که منبت کاری های ریز و درشت مبل و میزهای شما یک دست باشند زیبایی بصری بیشتری در سالن پذیرایی شما فراهم خواهد شد.

مبل استیل شیک و جدید با رنگ تیره

مبل سلطنتی شیک

شاید مبل سلطنتی با چوب و پارچه تیره رنگ کمتر دیده باشید. در این عکس یک مبل استیل شیک و جدید میز و تابلوهای تیره رنگ داریم که زیبایی و اصالت خاصی به سالن پذیرایی بخشیده است.

مبل سلطنتی شیک

ترکیب رنگ های مشکی و طلایی نیز یک ترکیب فوق العاده لوکس و شاهانه است. اکثر مبلمان سلطنتی شیک جدید با این دو رنگ جادویی ساخته شده اند. ترکیب این دو رنگ با طیف های تیره یا روشن قهوه ای جلال و شکوه بیشتری به مبلمان می بخشد.

 
بیشتر بخوانید
 
بهترین مدل های مبل استیل جدید 99 برای پذیرایی های لاکچری

ترکیب رنگ های روشن در مبلمان سلطنتی شیک جدید

مبل سلطنتی شیک

مبلمان سلطنتی دارای نقش و طرح های گوناگون روی تاج و دسته و پایه ها است و پارچه آن طرح های شلوغ دارند. برای همین مبلمان سلطنتی شیک جدید با رنگ های روشن ساخته می شود.

مبل سلطنتی شیک

در این تصویر باز هم یک مبل استیل ساده و شیک مشاهده می کنید که دارای ترکیب رنگ های روشن و الهام بخش است. ن های طرح مختلف با همان طیف رنگ به کاناپه شکوه بیشتری بخشیده است. فرش ساده طوسی رنگ فضا را متعادل تر کرده است.

مبل سلطنتی شیک

مبلمان سلطنتی شیک جدید با رنگ های روشن و ملایم جلوه متفاوتی دارد. ترکیب مبل استیل شیک و جدید با کاغذدیواری اشرافیت را به سالن پذیرایی هدیه می کند.

چند مدل مبل استیل ساده و شیک

مبل سلطنتی شیک

با ظهور دکوراسیون مدرن خیلی از افراد علاقه مند به مبلمان سلطنتی شیک جدید طرفدار طرح های ساده تری از این مبل شدند. در مبل استیل ساده و شیک منبت کاری های روی چون ظریف تر هستند. پارچه های بدون طرح یا با طرح های ساده تر در مدل مبل استیل شیک به کار رفتند.

مبل سلطنتی شیک

مبل های سلطنتی ساده تر و ظریف تر، دارای رنگ های روشن و خنثی هستند. دکوراسیون کلاسیک با مبل استیل ساده و شیک در عین شکوه و تجمل، ساده و دل انگیز هستند. فرش ها و پرده ها ساده و اشیای تزئینی کمتری استفاده می شوند.

مبل سلطنتی شیک با قیمت مناسب

مبل سلطنتی شیک

هنگام خرید مبلمان سلطنتی کیفیت آن را در درجه اول اهمیت قرار دهید. قیمت مبل سلطنتی بستگی به چوب و پارچه آن و میزان کنده کاری های انجام شده روی چوب آن محاسبه می شود. برای همین نمی توان مبل سلطنتی شیک با قیمت ثابتی را ارائه داد. قیمت مبلمان سلطنتی باید در تناسب با کیفیت چوب و پارچه آن باشد. مبلمانی که با چوب راش یا گردو ساخته شده نسبت به مبلهای دیگر گران تر است. گروه تولیدی ویناچوب عرضه کننده انواع مبل سلطنتی شیک با قیمت مناسب و دریافت حداقل سود در شهر قم می باشد.

مبل استیل شیک و جدید را از کجا خریداری کنیم؟

مبل سلطنتی شیک

برای خرید مبلمان سلطنتی شیک جدید به کارگاه های معتبر مبل سازی مراجعه کنید. شرکت ویناچوب تولید کننده انواع مبل سلطنتی شیک و لاکچری در شهر قم می باشد. اگر در شهر دیگری ساکن هستید امکان خرید از نمایشگاه مبل ویناچوب را دارید. این شرکت مبلمان خریداری شده را با بسته بندی مناسب و به صورت تضمینی به شهر محل ست شما منتقل می کند. برای مشاهده نمونه های مبل سلطنتی شیک با قیمت به قسمت تماس با ما در سایت مراجعه نمایید. 

https://vinachoob.com/wood-furniture/royal-furniture/stylish-royal-sofa/


دکوراسیون مبل ,سلطنتی ,های ,رنگ ,شیک ,استیل ,مبل سلطنتی ,مبل استیل ,سلطنتی شیک ,مبلمان سلطنتی ,استیل شیک ,خرید مبلمان سلطنتیمنبع

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی منزل کوچک

طراحی پذیرایی

طراحی دکور

مبلمان سلطنتی و کلاسیک

مبلمان سلطنتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید پارکت با قیمت مناسب فروشگاه آنلاین ایده نو (برنامه پولی به صورت رایگان) ارزانی پايه هفتم حسابى هر چی که بخوای سایت اینترنتی آخ new روزهای زندگی SPORT