محل تبلیغات شما

دکوراسیون داخلی پذیرایی شیک و زیبا از نظر هر فردی متفاوت است. ممکن است شما یک دکوراسیون پذیرایی کلاسیک با لوسترهای سنگین و پرده های مخمل و مجلل و تزئینات قیمتی را مدنظر داشته باشید. حال آنکه سالن پذیرایی رویایی فرد دیگری کاملا مدرن با مبلمان راحتی و ساده و رنگ های گرم و با نور زیاد و روشن باشد. همه اینها بستگی به سلیقه شما دارد. در هر صورت داشتن یک دکوراسیون پذیرایی شیک و مجلل نیاز به ایده پردازی های جدید دارد. بهتر است برای چیدمان پذیرایی منحصر به فرد نکات جدیدی را رعایت کنیم. در این مقاله قصد داریم به این نکات ساده که قادرند دکوراسیون داخلی پذیرایی شما را متفاوت کنند بپردازیم.

تزئین دیوار با قاب عکس های متفاوت و لاکچری

دکوراسیون داخلی پذیرایی

آیا تا به حال به تاثیر فوق العاده یک تابلو زیبا و نفیس در دکوراسیون پذیرایی خود دقت کرده اید؟ یک انتخاب مناسب می تواند دکوراسیون داخلی پذیرایی شما را از این رو به آن رو کند! پذیرایی این عکس را بدون سه قاب زیبای روی دیوار تصور کنید. حتما متوجه خواهید شد که تبدیل به یک سالن معمولی می شود هر چند خیلی شیک باشد و مبلمان آن خیلی گران باشند. تابلوی دیواری باید متناسب با رنگ دکوراسیون پذیرایی باشد. ناگفته نماند که در این عکس کاناپه سبز رنگ تاثیر زیادی در گرمابخشی به فضای پذیرایی ایفا کرده است.

https://neline.ir/home-decoration-design/kitchen-interior-design/

تمرکز روی مبلمان و میز و عسلی به جای دیوار و پرده

دکوراسیون داخلی پذیرایی

اگر علاقه ای به تزئین دیوار با تابلو یا چیزهای دیگر ندارید تمرکز خود را روی انتخاب مبلمان و میز متفاوت و لاکچری بگذارید. در تصویر این پذیرایی میز وسط اتاق یک طرح شیک و خاص دارد و رنگ آن هم تاثیر زیادی روی لاکچری شدن سالن پذیرایی دارد. مبلمان این سالن نیمه کلاسیک بوده و دو رنگ فیلی و سبز کاناپه ها پویا بودن فضا را به دوش می کشند. زیبایی تلفیقی اکسسوری های مدرن و کلاسیک در کنار هم دکوراسیون این پذیرایی را فوق العاده شیک و منحصر به فرد کرده است.

 
شاید دوست داشته باشید
 
دکوراسیون منزل را از کجا شروع کنیم؟ بهترین دکوراسیون منزل برای ما کدام است؟

یک کار شگفت انگیز در تزئین دیوار برای دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دیوارها می توانند نقش اساسی درمتفاوت کردن دکوراسیون داخلی پذیرایی داشته باشند. رنگ دیوار این سالن مشکی است اما آیا به نظر شما دکوراسیون پذیرایی دلگیر است؟ استفاده از یک بافت برجسته به رنگ طلایی در قسمتی از دیوار همه معادلات را به هم ریخته است. با وجود این الگو روی دیوار نه تنها رنگ مشکی سالن را کوچک تر نشان نمی دهد بلکه جلوه رنگ طلایی در کنار رنگ های تیره اتاق را خیلی خاص و جلوه گر کرده است. می توانید با استفاده از چنین ایده های اعجاب انگیزی تاثیر رنگ های تیره و روشن در دکوراسیون را از بین ببرید.

قفسه های متفاوت و جلوه گر در دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

قفسه زیبا با نورپردازی جذاب آن در دکوراسیون داخلی پذیرایی این تصویر غوغا کرده است. اگر وسایل تزئینی شیک و لوکس زیادی دارید و دلتان می خواهد همه آنها را در دکوراسیون پذیرایی خود به نمایش بگذارید چه راهی از این بهتر؟ در دکوراسیون مدرن توصیه می کنند از وسایل تزئینی زیاد و شلوغ کردن فضا بپرهیزید. اما تبدیل یک دیوار سالن به یک بوفه زیبا با یک طرح منحصر به فرد می تواند همه معادلات را در هم بریزد. چنین بوفه ای همه وسایل لوکس شما را در خود جا می دهد و به آنها نظم می بخشد. علاوه بر آن به خاطر نداشتن جا مجبور نشدید مجسمه ها و گلدان های مورد علاقه خود را دور بریزید. نورپردازی بوفه که دیگر نور علی نور است! قفسه های دیواری مناسب همه سبک های دکوراسیون اعم از مدرن و کلاسیک می باشند.

نهایت سادگی در دکوراسیون داخلی پذیرایی

https://neline.ir/home-decoration-design/living-room-interior-design/

دکوراسیون پذیرایی ,دکوراسیون ,های ,یک ,رنگ ,دیوار ,دکوراسیون پذیرایی ,در دکوراسیون ,داخلی پذیرایی ,دکوراسیون داخلی ,شیک و ,دکوراسیون داخلی پذیرایی ,home decoration designمنبع

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی منزل کوچک

طراحی پذیرایی

طراحی دکور

مبلمان سلطنتی و کلاسیک

مبلمان سلطنتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اخبار سایت بلگ بیست پندار وب آپشن خودرو | گندم کار اطلاعات مهاجرت دانلود کده مجله استایل شناسی آقایان دنا بلاگ lope چاپ کلمه سیمین رخ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.