دیوارهای رنگی در چیدمان منزل کوچک معجزه می کنند

دکوراسیون منزل کوچک

در این اتاق نشیمن کوچک رنگ دیوار سفید نیست اما فضا را دلگیر نکرده و ترکیب رنگ چشم نوازی دارد. اگر از دکوراسیون منزل خود خسته شدید از این روش استفاده کنید و یک رنگ جذاب برای دیوار خود انتخاب کنید. این رنگ باید با مبلمان ساده و تک رنگ هماهنگ شود. در ترکیب رنگ این پذیرایی سه رنگ آبی و زرد و طوسی روشن به کار رفته اند که به خوبی در رنگ دیوارها و مبل و پرده مشهود است. رنگ های گرم بهتر است برای یک دیوار اتاق استفاده شوند و همانطور که در این تصویر ملاحظه می کنید دیوار دیگر به رنگ سفید است.

 
شاید دوست داشته باشید
 
دکوراسیون اتاق خواب عروس مدرن، نکاتی برای ساده و شیک شدن اتاق عروس

کاغذ دیواری دلخواه خود را در دکوراسیون داخلی منزل کوچک به کار ببرید

دکوراسیون منزل کوچک

آیا به نظر شما این اتاق کوچک و دلگیر به نظر می رسد؟ در دکوراسیون منزل کوچک می توانید کاغذدیواری های رنگی و شلوغ را برای یک دیوار سالن پذیرایی خود انتخاب کنید. این کار باید هوشمندانه باشد به طوری که به شلوغی بیش از حد فضا منجر نشود. مثل این تصویر که مبلمان و فرش ساده شلوغی دیوار و گلدان ها را متعادل کرده است. اگر عاشق طبیعت و سرسبزی هستید یک راه جالب برای آوردن شادابی طبیعی به منزل همین راهکار ساده است.

دیوار سفید را با مبلمان رنگی ترکیب کنید

دکوراسیون منزل کوچک

اگر به رنگ کردن دیوار یا کاغذدیواری زدن علاقه ای نداشته و دیوار سفید را می پسندید می توانید با استفاده از مبلمان و ن های ریز و درشت رنگ ها را به منزل کوچک خود دعوت کنید. سعی کنید از رنگ های هماهنگ یا مکمل استفاده کنید تا جلوه بیشتری به سالن پذیرایی خود ببخشید. به کارگیری یک مبل تک رنگ با ن های متعدد و رنگ مخالف مبل یکی از بهترین راهکارهای زیباتر کردن طراحی دکوراسیون منزل کوچک است.